این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
هفتمین دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشيا و كاربردها
The 7th International Conference on Internet of Things and Its Applications

:: راهنمای ثبت‌نام و نگارش مقاله


راهنمای ثبت‌نام و ارسال مقاله
 1. ابتدا روی گزینه «ثبت‌نام» کلیک کنید.
 2. شماره همراه خود را وارد نمایید و بعد از تائید، کد تائیدیه احراز شماره همراه که توسط پیامک کردید را وارد کنید و در مرحله بعد مشخصات خود را در فرم ثبت‌نام سامانه همایش تکمیل و در انتها پس از پر کردن همه موارد بر روی گزینه «ثبت‌نام در سیستم» کلیک کنید.
 3. بر روی گزینه «رفتن به صفحه ورود» کلیک کنید؛ در این مرحله پیام فعال‌سازی به رایانامه (Email) شما ارسال می‌شود که ممکن است پیام در صندوق ورودی (Inbox) یا هرزنامه (Spam) قرار بگیرد. در صورتی که پیام در بخش Spam رایانامه شما وجود لینک را کپی کرده و در مرورگر وارد کنید، بدین صورت فعال‌سازی انجام می‌شود. 
  توجه نمایید جهت تسریع در امور، نیازی به دریافت ایمیل فعال‌سازی نیست، حساب کاربری شما بعد از ثبت‌نام به طور خودکار فعال است و می‌توانید از طریق صفحه ورود، وارد سایت شوید و مقاله خود را ثبت کنید. شما برای دریافت آخرین اخبار همایش از طریق ایمیل در فرصتی مناسب به ایمیل خود مراجعه کنید و اگر پیام‌های سایت همایش در Spam شما قرار گرفته است آن را از Spam خارج کنید که بتوانید از آخرین اخبار همایش مطلع شوید.
 4. در این قسمت پست الکترونیکی و رمز عبور خود را وارد کنید.
 5. به قسمت «ارسال مقاله» وارد شوید.
 6. ابتدا عنوان فارسی و انگلیسی خود را تکمیل کرده و سپس از قسمت موضوع، موضوعی که مقاله شما به آن نزدیک است را انتخاب کنید سپس متن چکیده را وارد کرده و کلمات کلیدی را با استفاده از ویرگول انگلیسی (،) از یک دیگر جدا کنید. مشخصات خود را تکمیل کرده و برای اضافه کردن مشخصات همکاران گزینه (+) را بزنید و مشخصات آنها را نیز تکمیل کنید.
  توجه کنید به صورت پیش‌فرض اطلاعات شما به عنوان نویسنده اول ثبت شده است اگر شما به عنوان نویسنده دوم یا سوم و بعدی هستید، می‌توانید اطلاعات پیش‌فرض را تغییر دهید. 
 7. درصورتی که اصل مقاله شما بر اساس «دستورالعمل نگارش مقاله» آماده است با رفتن به صفحه ارسال فایل مقاله، نسبت به بارگذاری آن اقدام نمایید و در غیر این صورت در روزهای آتی می‌توانید از طریق صفحه وضعیت مقالات، اصل مقاله خود را ارسال نمایید.
 8. در این قسمت گزینه «ارسال فایل مقاله» را انتخاب کرده و فایل مقاله خود را ارسال کنید.
 9. در این قسمت نسخه PDF و Word مقاله را باهم فشرده (ZIP) کنید و در قسمت «فایل خود را درون این کادر بریزید» قرار دهید. سپس زبان مقاله و تعداد صفحات مقاله خود را مشخص کرده و در نهایت منابع مقاله خود را وارد کنید و در آخر روی گزینه «ثبت» کلیک کنید.
 10. در صورت اطمینان گزینه «ثبت نهایی» را انتخاب کنید.
 11. با انتخاب گزینه «رفتن به صفحه وضعیت مقالات» ارسال به پایان رسیده است و می‌توانید از وضعیت مقاله خود آگاه شوید.
 12. شما تا پایان مهلت تعیین شده جهت ارسال مقالات فرصت دارید که اصل مقاله خود را ارسال کنید.

راهنمای نگارش مقالات
 1. ابتدا راهنمای نگارش مقالات را که در پایین صفحه درج شده است، دریافت نموده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.
 2. سپس متن مقاله خود را copy نموده و آن را در فایل جانمایی paste نمایید.
 3. لازم است چکیده مقاله خود را هم بصورت Word و هم PDF با فرمت ZIP روی یکی از درایورهای سیستم کامپیوتر خود ذخیره نموده و به همین منوال اصل مقالات را نیز ذخیره نمائید.
 4. لطفا هنگام تبدیل فایل ها به ZIP کلیه فایل های PDF و Word روی سیستم را ببندید تا فایل شما با اشکال مواجه نشود.
 
دستور العمل مقاله فارسی دستور العمل مقاله انگلیسیفایل های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5.2)