این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
هفتمین دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشيا و كاربردها
The 7th International Conference on Internet of Things and Its Applications

راهنمای پرداخت هزینه‌های ثبت نام مقاله


ارسال شده در تاریخ :
راهنمای پرداخت هزینه‌های ثبت نام مقاله

به گزارش روابط عمومی «هفتمین دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشيا و كاربردها» و بنا بر دستورالعمل پرداخت، کاربران برای پرداخت هزینه مقاله خود می‌توانند از بخش وضعیت مقاله اقدام به پرداخت نمایند.


به گزارش دبیرخانه کنفرانس، کاربران جهت سهولت پرداخت هزینه‌های مقالات و یا کارگاه‌های آموزشی می‌توانند از دستورالعمل زیر اقدام نمایند:
1. ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
2. اگر قصد پرداخت هزینه‌های عمومی یا سایر خدمات انتشار مقاله (هزینه صفحات اضافی) را دارید، از منوی کاربری سمت راست، گزینه «خدمات» را انتخاب نموده که در این بخش می‌توانید تمامی هزینه‌های عمومی یا سایر خدمات مربوط به کنفرانس را مشاهده کنید. از موارد ذکر شده، عنوان مورد نظر خود را انتخاب و فعال کرده و در انتهای صفحه گزینه «ثبت خدمات» را انتخاب فرمایید.
3. برای پرداخت هزینه مقاله، از منوی کاربری سمت راست، گزینه «وضعیت مقاله» را انتخاب فرمایید. در این بخش در جعبه اطلاعاتی مقاله اگر مقاله در وضعیت پذیرش قرار داشته باشد دکمه «پرداخت هزینه» قابل مشاهده است و می‌توانید تمامی هزینه‌های کنفرانس مرتبط با مقالات را مشاهده کنید.
4. سپس از منوی کاربری سمت راست، گزینه «پرداخت آنلاین» را انتخاب و اقدام به پرداخت صورتحساب (فاکتور) خود کنید؛ در اینجا عناوین خدمات انتخاب شده شما نمایش داده می‌شود.
5. گزینه «پرداخت» را انتخاب نموده و به صفحه پرداخت بانکی (شاپرک-بانکی ملی) وارد می‌شوید و بر اساس روال رایج عملیات پرداخت را نهایی نمایید. در آن صفحه باید مشخصات کارت خود را از قبیل شماره کارت، تاریخ انقضا، کد امنیتی (CVV2) و رمز پویا را وارد نمایید.

همچنین بهتر است کاربران گرامی در هنگام فرآیند پرداخت نکات زیر را رعایت کنند:
- بهتر است پس از ثبت یک درخواست در هر بخش، نسبت به پرداخت آن اقدام کنید، چرا که ممکن است به دلایلی از قبیل تکمیل ظرفیت و تمام شدن مهلت پرداخت و غیره تایید درخواست شما با مشکل روبرو گردد.
- آن افرادی که از پرداخت‌های دارای تخفیف (دانشگاهی، دانشجویی یا عضویت IEEE) استفاده می‌کنند می‌بایست پس از پرداخت هزینه مستند لازم و مرتبط را از طریق بخش «ارسال فایل» ارسال نمایند تا پرداخت آنان مورد تایید نهایی شود.
- سایر نویسندگان مقاله، بجز فرد ارسال کننده مقاله، که تمایل به حضور در کنفرانس را دارند، می‌بایست از بخش خدمات اقدام به ثبت‌نام کنند و در توضیحات کد مقاله پذیرش شده را درج نمایند.
- افرادی که مقاله پذیرفته شده آنان دارای صفحات اضافی است، از بخش «خدمات» باید هزینه مرتبط را پرداخت نمایند؛ به عنوان مثال اگر مقاله فارسی دارای 3 صفحه مازاد از دستورالعمل نگارشی (6  صفحه) است باید مبلغ 1,800,000 ریال پرداخت کند.
- مسوولیت پرداخت‌های اشتباه بر عهده کاربر است و مبالغ پرداخت قابل عودت نیستند.

 

فایل های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5.2)