این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
هفتمین دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشيا و كاربردها
The 7th International Conference on Internet of Things and Its Applications

راهنما و دستورالعمل مقالات پذیرش شده


ارسال شده در تاریخ :
راهنما و دستورالعمل مقالات پذیرش شده

قابل توجه پژوهشگرانی که مقاله آنها مورد «پذیرش اولیه» یا «مقاله شما نیاز به اصلاحات دارد» قرار گرفته است؛ لازم است فایل Word و PDF نسخه نهایی مقاله به همراه یک فایل PDF دیگر که در آن اصلاحات انجام شده توسط نویسندگان هایلایت شده، ارسال شود.


بنا به گزارش دبیرخانه کنفرانس، ضمن تبریک به پژوهشگرانی که مقاله آنها مورد پذیرش اولیه قرار گرفته است به اطلاع می‌رساند این افراد اقداماتی را برای «پذیرش نهایی» مقالات خود انجام دهند. پژوهشگرانی که وضعیت مقاله آنها در وضعیت «پذیرش اولیه» یا «مقاله شما نیاز به اصلاحات دارد» قرار گرفته است؛ لازم است فایل Word و PDF نسخه نهایی مقاله را به همراه یک فایل PDF دیگر که در آن اصلاحات انجام شده توسط نویسندگان مشخص شده (Highlight)، در قالب یک فایل فشرده (ZIP) از طریق سامانه کنفرانس و از مسیر زیر بارگذاری و ارسال کنند:
سامانه کاربری ← وضعیت مقاله ← فایل‌های مرتبط با این مقاله ← ارسال فایل نهایی

همچنین پژوهشگران می توانند نظرات و امتیاز داوران را از مسیر ذیل مشاهده کنند:
سامانه کاربری ← وضعیت مقاله ← فایلهای مرتبط با این مقاله ← جزئیات داوری

از سوی دیگر، پژوهشگران می‌بایست موارد زیر را (علاوه بر اصلاحات مورد درخواست داوران) با دقت زیاد بررسی نموده و اصلاحات لازم را در فایل نهایی خود اعمال نمایند:
1. بررسی مجدد موارد نگارشی و اطمینان از عاری بودن مقاله از اشتباه‌های نگارشی، محتوایی و املایی و بهبود متن از لحاظ خوانایی و زبانی 
2. بهبود زبان انگلیسی و انجام اصلاحات گرامی برای مقالات ارسالی به زبان انگلیسی
3. بررسی دقیق مطابقت مقاله با قالب مقالات کنفرانس
4. چک کردن فرمت و کامل بودن مراجع طبق فرمت کنفرانس، اطمینان از ارجاع درست به مراجع و عدم وجود مراجعی که در متن به آنها ارجاع داده نشده است (در عنوان تصاویر و جداول که از مراجع دیگر آورده شده است نیز نیاز به ارجاع دهی هست).
5. بررسی ارجاع به تصاویر و جداول در متن و اطمینان از خوانایی و کیفیت تصاویر و جداول
6. بررسی اطلاعات نویسندگان (نام، اطلاعات تماس و ...) در مقاله

حائز اهمیت و مهم است که موارد درخواستی رعایت شود و در صورتی که  اصلاحات مد نظر داوران و موارد فوق به‌طور کامل لحاظ نشود، متاسفانه مقاله پذیرش نهایی نخواهد شد. 
شایان ذکر است، آخرین مهلت ارسال نسخه اصلاح شده و نهایی مقالات
7 مهرماه 1402 است و این مهلت قابل تمدید نیست. همچنین، پژوهشگران برای بهره‌مندی از پرداخت زودتر از موعد تا 5 مهر 1402 فرصت دارند. 
 

فایل های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5.2)