این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
هفتمین دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشيا و كاربردها
The 7th International Conference on Internet of Things and Its Applications

فراخوان حضور در نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیاء


ارسال شده در تاریخ :
فراخوان حضور در نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیاء

کمیته اجرایی «هفتمین دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشياء و كاربردها» در نظر دارد به ‌منظور تعامل بیشتر فعالان و ذینفعان حوزه اینترنت اشیا، اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیاء در این دوره کنفرانس نماید. بدین منظور از همه فعالان حوزه اینترنت اشیا دعوت به عمل می آید.


با توجه به رشد روزافزون و اهمیت اینترنت اشیا در زندگی روزمره و کسب‌وکارهای مختلف، کمیته اجرایی «هفتمین دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشيا و كاربردها»، قصد دارد به عنوان یکی از برنامه‌های اصلی هفتمین دوره، نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا را در تاریخ 3 آبان 1402 در محل دانشگاه اصفهان برگزار نماید. این نمایشگاه با هدف بررسی آخرین تحولات و روندهای بین‌المللی و داخلی در جهت تعامل بیشتر برای کسب‌وکارهای خرد و کلان و مرتبط با اینترنت اشیا و ارائه توانمندی‌های این حوزه با حضور متخصصان، پژوهشگران، صنعتگران، سرمایه‌گذاران، دولتمردان و علاقه‌مندان به این حوزه آغاز به کار خواهد کرد. شرکت‌‌ها و صنایع مختلف با حضور در این نمایشگاه می‌توانند از مزایای زیر بهره‌مند شوند:
•    آخرین دستاوردها در زمینه توسعه تولیدات و خدمات خود را در معرض بازدید متخصصان قرار دهند.
•    از امکان تعامل رودررو با مشتریان سازمانی، خصوصی و سایر ذینفعان خود استفاده نمایند.
•    با اخرین دستاوردهای دانشگاهی در این حوزه و نیروی کار جوان دانشگاهی آشنا شوند.
•    نام و نشان تجاری خود را ترویج کنند.
به همین منظور، از تمام شرکت‌های فعال در زمینه‌های مختلف مربوط به اینترنت اشیا دعوت می‌شود تا با ثبت‌نام در این رویداد معتبر شرکت نمایند و فرصت‌های منحصر به فردی را برای نمایش محصولات و خدمات خود، برقراری ارتباط با سایر فعالان حوزه، گسترش شبکه‌های همکاری و تجاری، یادگیری از تجارب موفق داخلی و خارجی، شناسایی نقاط قوت و ضعف و چالش‌ها و فرصت‌های پیش رو، به دست آورند.
علاقه‌مندان تا تاریخ 31 شهریور 1402 فرصت دارند فرم حضور در نمایشگاه را تکمیل به نشانی رایانه iot@res.ui.ac.ir ارسال کنند و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در این درباره، می‌توانند با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل نمایند.


دریافت فرم ثبت‌نام در نمایشگاه
 

فایل های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5.2)