این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
هفتمین دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشيا و كاربردها
The 7th International Conference on Internet of Things and Its Applications

فراخوان ارسال پیشنهاد برگزاری کارگاه آموزشی


ارسال شده در تاریخ :
فراخوان ارسال پیشنهاد برگزاری کارگاه آموزشی

کمیته اجرایی «هفتمین دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشيا و كاربردها» در نظر دارد به ‌منظور تبادل تجربیات و ارتقای سطح دانش تخصصی شرکت‌کنندگان، اقدام به برگزاری تعدادی کارگاه آموزشی در زمینه‌های مرتبط با «محورهای کنفرانس» نماید.


به استحضار می‌رساند «هفتمین دوره كنفرانس بین‌المللی اينترنت اشيا و كاربردها» در تاریخ 3 و 4 آبان‌ماه 1402 در دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد. این کنفرانس یکی از معتبرترین رویدادهای علمی و پژوهشی در حوزه اینترنت اشیا است که هدف آن ترویج و تبادل دانش و تجربه بین پژوهشگران، صنعتگران و دانشجویان در این زمینه است. با توجه به نقش مهم و رو به رشد کارگاه‌های آموزشی در ارتقای سطح دانش و مهارت شرکت‌کنندگان در کنفرانس، فراخوان پذیرش پیشنهادات برگزاری کارگاه در حاشیه کنفرانس اعلام می‌گردد. کمیته اجرایی کنفرانس در نظر دارد به ‌منظور تبادل تجربیات و ارتقای سطح دانش تخصصی شرکت‌کنندگان، اقدام به برگزاری تعدادی کارگاه آموزشی در زمینه‌های مرتبط با «محورهای کنفرانس» نماید.

بدین وسیله، از علاقمندان به برگزاری کارگاه در حوزه‌های مختلف مرتبط با اینترنت اشیا دعوت می‌شود تا با فرم پیشنهاد کارگاه مندرج در سایت، طرح پیشنهادی خود را حداکثر تا تاریخ 10 مرداد 1402 به نشانی رایانه iot@res.ui.ac.ir ارسال نمایند. طرح ارسالی باید شامل عنوان، هدف، جمع‌بندی، سرفصل‌ها، روش اجرا، نحوه ارزیابی، زمان‌بندی، سابقه و رزومه سخنران یا سخنرانان و نحوه تأمین منابع لازم برای برگزاری کارگاه باشد. طرح‌های ارسالی توسط کمیته علمی کنفرانس بررسی و نتایج آن به درخواست کنندگان اعلام خواهد شد.

دریافت فرم پیشنهاد برگزاری کارگاه آموزشی

فایل های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5.2)